אודות מטעמי בונן

מטעמי בונן הנה חברה משפחתית הפועל כבר למעלה מ – 40 שנים בתחום ההסעדה. התחלנו את צעדינו הראשונים בתחום מתוך אהבה רבה לבישול ולאוכל ביתי ולאט לאט הצטרפו יחדיו חברי משפחה נוספים, הפועלים תחת ניצוחו של שף הבית – יהודה בונן, אשר לו ניסיון עתיר שנים בתחום. כיום, אנו מספקים שירותי קייטרינג למגזר הפרטי והעסקי וכן אוכל מוכן לערבי חג ושבת, אשר מותאמים אישית לכל טעם, תכנית או סגנון המועדפים עליך!

איכות ללא פשרות

אחד הדגשים החשובים, אשר מלווים אותנו לכל אורך פעילותנו בענף, היא איכותו של המזון מתוצרתנו. כל המאכלים שאנו מבשלים עבורך הורכבו לאחר השקעת מחשבה רבה ותוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר. למטעמי בונן רישיון יצרן ואנו פועלים תחת פיקוח וטרינרי צמוד ובהשגחת בד"ץ בית יוסף. אנו מתחייבים על טיב המזון שלנו ובנוסף, אנו מעמידים עבורך את האפשרות ליהנות מתפריט המותאם כמו כפפה לתכנית ולרצונות שלך

אוכל מוכן ושירותי הסעדה לכל מטרה בין אם לסעודות מצווה, לאירועים משפחתיים או לערבי שבת וחג ובין אם לאירועי חברה אנו נבנה עבורך תפריט עשיר המתאים במדויק לאופי הפעילות המתוכננת. כמו כן, במידה וברצונך לתבל את האירוע הקרוב ולערוך אותו בחוץ, אנו מעמידים לרשותך גם את האפשרות להזמין מאתנו מלצרים וציוד וכך להבטיח שהאירוע כולו נמצא בידיים טובות. התפריט שלנו כולל אוכל ביתי ומזין במגוון סגנונות, כך שגם אם מתחשק לך ליהנות מהטעמים האהובים עליך ועל המוזמנים שלך – וגם אם להתנסות בטעמים חדשים, אנו הכתובת הנכונה עבור כל אחת מן האפשרויות. נשמח לספק לך שירותי הסעדה לכל מטרה ומגוון של ארוחות מוכנות לכל צורך. לפרטים נוספים או להזמנות כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת – ואנו נתאים עבורך תפריט העונה על הטעם האישי שלך ושל שאר הסועדים באירוע!
התקשרו כעת