קייטרינג לבריתה

pd_btnprint_btn

קייטרינג לבריתה

מטעמי בונן זוהי חברה משפחתית אשר מציעה שירותי קייטרינג לאירועים, ובין היתר קייטרינג לבריתה כבר מעל 40 שנה. התבלין המיוחד שלנו הוא אוכל שנעשה באהבה ועל כך אנו לא מתפשרים בכל שנות פעילותנו. ניסיוננו המקצועי הוא שמאפשר לנו להכין מאכלים ממיטב חומרי הגלם ואלו מהווים את הפתרון המושלם לאירועים מכל סוג. צוות החברה המקצועי ידע כיצד להתאים עבורכם את התפריט באופן אישי, תוך התחשבות מלאה בסוג האירוע ובסגנון האירוח המועדף עליכם ובעזרת חשיבה על כל הפרטים הקטנים.

מגוון שירותים על מגש של כסף

במטעמי בונן אנו מציעים שירותי קייטרינג בפריסה ארצית ולמה הכוונה? אנו יכולים להגיע אליכם ישירות עד הבית ואין זה משנה היכן אתם נמצאים. כל זאת תוך עמידה קפדנית בלוחות זמנים והקפדה שהאוכל יגיע אל האירוע שלכם כמה שיותר טרי. למעשה מטעמי בונן אינה מציעה "רק" קייטרינג לבריתה אלא מעטפת שירותים כוללת לאירועים מכל סוג ובכל סדר גודל ומבטיחה חוויה קולינרית איכותית לכם ולמוזמנים.

קייטרינג לבריתה שהוא לא פחות מאמנות

עבורנו בישול הוא לא בגדר חובה, אלא שהוא אמנות לשמה. האהבה והתשוקה שלנו לאוכל ניכרת בכל מנה ומנה. אנו בוחרים בקפידה את כל המרכיבים שלנו, מקפידים על עבודה עם חומרי גלם איכותיים וטריים ומשקיעים מחשבה בחיבור כל המרכיבים יחדיו. התפריט שלנו עשיר ומגוון ולכן מתאים לאירועים מסוגים שונים וניסיוננו הרב בתחום מאפשר לנו לספק את המענה הטוב ביותר למוזמנים שלכם ולפנק אותם במטעמים.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מקייטרינג לבריתה הידוע באיכותו הבלתי מתפשרת. בחברת מטעמי בונן אנו מתחייבים על טיבו של הקייטרינג ולכן פועלים עם רישיון יצרן, תחת השגחת בד"ץ בית יוסף ובפיקוח וטרינרי צמוד.

צרו עמנו קשר עוד היום ותוכלו ליהנות מקייטרינג לבריתה וממגוון טעמים עשירים ומופלאים!

התקשרו כעת