קייטרינג לברית

pd_btnprint_btn

קייטרינג לברית

הטעמים, האיכות, הטריות, טיב האוכל, הניסיון והמקצועיות אלו הם התבלינים שהופכים את מטעמי בונן לחברה אשר שמה הולך לפניה בתחום. מטעמי בונן נוסדה לפני 40 שנה על ידי בני משפחה אשר חיבתם לאוכל גדולה ופועלת תחת ניצוחו של השף יהוד בונן ולו ניסיון עשיר. מאז ועד היום היא מציעה את שירותיה למגזר הפרטי והעסקי תוך שמקפידה על התאמה מלאה לכל טעם, גודל או סגנון של אירוע, כאשר בין השירותים שמציעה ניתן למצוא גם קייטרינג לברית.

כל המרכיבים חוברים יחדיו לכדי קייטרינג לברית מנצח

בקייטרינג מטעמי בונן אנו שמים דגש על כל הפרטים הקטנים אשר יהפכו את האירוע שלכם לחוויה קולינרית בלתי נשכחת. ישנם סוגים שונים של אירועים אשר נבדלים זה מזה בסוגם וסגנונם ולכן על הקייטרינג לברית שבוחרים לתת מענה עבור כל סוג של אירוע. במטעמי בונן לנו ניסיון רב שנים בהכנת אוכל ביתי לכל סוגי האירועים ואנו עושים זאת תוך שעובדים עם חומרי גלם איכותיים וטריים ומקדישים מחשבה לכל מנה ומנה. זאת על מנת שאתם תהיו כמה שיותר מרוצים והאירוע שלכם יוגדר כהצלחה.

מטעמי בונן – כל הטעמים האהובים עליכם

הקייטרינג לברית בו תבחרו יהווה את הפרמטר המרכזי להצלחת האירוע לכן יש להשקיע בבחירה מחשבה. מדוע לבחור במטעמי בונן אתם שואלים? התשובה לכך פשוטה: הקייטרינג שלנו יעבור את מבחן הטעימות שלכם ולו רק בגלל העובדה שמתמחה באוכל ביתי אשר בושל מאהבה.
אנו מזמינים אתכם ליהנות מקייטרינג לברית טעים ואיכותי וממנות ייחודיות וערבות לחך. למטעמי בונן רישיון יצרן ונוסף על כך – אנו מתחייבים על טיבו של הקייטרינג שלנו ולכן פועלים תחתת פיקוח וטרינרי צמוד והשגחת בד"ץ בית יוסף.

 

צרו עמנו קשר עוד היום ותוכלו ליהנות מקייטרינג לברית ברמה גבוהה ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם!

התקשרו כעת