קייטרינג לחינה

pd_btnprint_btn

קייטרינג לחינה

במטעמי בונן אנו מכינים אוכל באהבה וטביעת היד שלנו מורגשת בכל המנות בתפריט. מדובר בחברה משפחתית המתמחה בשירותי קייטרינג לחינה וכן גם לאירועים אחרים. המאפיין העיקרי של האוכל שלנו הוא המשפחתיות ולכן אנו דוגלים באוכל ביתי וטעים ובעבודה עם חומרי גלם איכותיים וכמה שיותר טריים. מאז ומעולם שאנו מציעים את שירותנו לאירועים מסוגים שונים ולכן יכולים לספק לכם בדיוק את הפתרונות הקולינריים להם אתם זקוקים. הצרכים שלכם הם המרכיב הראשון במתכון הסודי שלנו ולכן חשוב לנו שתהיו מרוצים לכל אורך התהליך.

למה לטרוח כשאפשר להזמין קייטרינג לחינה?

טקס החינה הגיע אלינו מעדות המזרח אולם כיום ישנם רבים שאוהבים לחגוג אותו ללא כל קשר להבדלים עדתיים. עם זאת על מנת שטקס החינה ירגיש כמה שיותר אותנטי ומסורתי יש להשקיע מחשבה בכל הפרטים הקטנים החל בעיצוב, דרך התלבושות ועד המאכלים. ואף על פי שלעיתים אירועי חינה כוללים כמות קטנה של מוזמנים, אנו מזמינים אתכם לחסוך מעצמכם את הטרחה ואת העמידה מעל הסירים ולהתפנות לבני המשפחה שמגיעים לשמוח אתכם. למטעמי בונן כל הידע והניסיון הנדרשים על מנת להגיש מטעמים מסורתיים לאורחים שלכם, כולל כל הפינוקים הקטנים.

הקייטרינג שלנו ופועל תחת ניצוחו של שף הבית – ישראל בונן ולו ניסיון עשיר בתחום. אנו מזמינים אתכם ליהנות מקייטרינג לחינה המאופיין עם איכות בלתי מתפשרת ועם מגוון טעמים אותנטיים ומסורתיים. חברת מטעמי בונן מתחייבת על איכותו של הקייטרינג ולכן פועלת עם רישיון יצרן, תחת השגחת בד"ץ בית יוסף ובפיקוח וטרינרי צמוד.

להזמנת קייטרינג לחינה צרו עמנו קשר ותוכלו ליהנות מאירוע מיוחד ומחוויה קולינרית ייחודית.

להזמנת שירותי קייטרינג לחינה צרו עמנו קשר ואנו נשמח לקחת חלק ביום המאושר שלכם!

התקשרו כעת